.Pr - Pk 8:00 - 16:00

  WC Gel 5l

Pieejamība:out of stock 0 vienības
Produkta kods:123-5l

 Cena ar PVN

17,97 €
Dezinficējošs līdzeklis ar tīrīšanas īpašībām.

Profesionālai lietošanai

Produkta pieejamie tilpumi: 0.75l, 1l, 5l

Apraksts

Pielietošanas sfēra: izmantot katlakmens, rūsas un olbaltumvielu netīrumu novēršanai no   nerūsējošā tērauda, alumīnija un varša, keramiskām, emaljas un stikla, porcelāna un fajansa virsmām un to dezinficēšanai. Objekti apstrādei: WC mazgāšanai, darba tvertnes, iekārtas, t.sk., sanitāri tehniskās, priekšmeti un piederumi, konteineri, darba virsmas, t.sk. vertikālās. Darba koncentrācija un iedarbības laiks: lietojams koncentrētā vai atšķaidītā veidā ar ūdeni (20 ml līdzekļa uz 1l ūdens) uzklāj uz netīrām virsmām uz 15 minūtēm. 

Sastāvs: dezinfekcijas viela, ortofosforskābe (10-20%), etoksilātu tauku spirts (mazāk nekā 5%), biezinātājs, smaržviela, krāsviela. Aktīvā viela: glikolskābe (35g/l). Uzglabāšana: glabāt slēgtā veidā un  atsevišķi no citiem materiāliem(no sārmiem), temperatūrā  5-25° C.

Bīstami:Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Pirms izmantošanas  izlasīt etiķeti. Sargāt no bērniem.  Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/ acu aizsargus/ sejas aizsargus. Pēc izmantošanas līdzekļa rokas kārtīgi nomazgāt. SASKARĒ AR ĀDU: nekavējoties noģērbt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni/ dušā. Pirms atkārtotas lietošanas piesārņoto apģērbu izmazgāt SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemiet kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un to ir viegli izdarīt. Turpiniet skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. Atbrīvoties no satura - atšķaidīt ar ūdeni (1:20) un notecināt kanalizācijā, no tvertnes - saskāņā ar vietējiem noteikumiem

Tikai profesionālai lietošanai.
Datu drošības lapas pēc pieprasījuma.

Biocīda inventarizācijas Nr.CS10BC0016
5 L - 4751004460395

Atpakaļ uz: WC podiem un izlietnēm

Populāri produkti:

Saziņas forma:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.

Piegāde ar Venipak kurjeru

1. Izvēlieties preci
2. Ielieciet To Grozā
3.Ievadiet Informāciju
4. Izvēlieties Piegādi
5. Izvēlieties Apmaksu
6. Piekrītiet Noteikumiem
7. Apstipriniet Pirkumu
Savs pētniecības centrs
Ekoloģiski tīrs sastāvs
15 gadu pieredze